Jak si říci o zvýšení platu - Co dělat pro svůj vysněný plat a jak funguje kompenzace, co nadřízeného potěší a co už méně.

04 | 06 | 2016 | Brno

Barcamp Brno 2016 se konal 4. června 2016 na půdě Fakulty informačních technologií VUT v Brně.

SuperLectures

Jak si říci o zvýšení platu - Co dělat pro svůj vysněný plat a jak funguje kompenzace, co nadřízeného potěší a co už méně.

Published on Tue, 12 Jul 2016 13:59:37

Vojtěch Kounovský (ASSIST spol. s r. o. ). Proč právě toto téma by mělo zaznít na Barcampu? Protože rozhovorů na téma zvýšení platů jsem zažil již mnoho – jak ze strany svých podřízených tak mých osobních – a vždy je mou zásadou, že tento rozhovor má být příjemný pro obě strany. A proč by to mělo zajímat Vás? Ne každý má odvahu vstoupit do řad podnikatelů a živit se sám - forma zaměstnaneckého poměru je proto volba většiny. A jste-li zaměstnanci, vždy Vás bude čekat právě tento pohovor. Načerpejte zkušenosti, zasmějte se kuriózním situacím a hlavně zjistěte, jak zvítězit! Nevěříte? Přijďte se podívat! Pro koho je přednáška určena Čeká Vás první zaměstnání a nejste si jisti jak si říci o plat? Nebo už pracujete a jednání s šéfem Vás stresují? Pro oba případy zde máme rady a tipy jak uspět při rozhovoru o zvýšení platu aneb jak neslyšet na otázku “mohu dostat přidáno” – tak přidej!


download MP3 duration 0:47:04, size 43.09 MB